Unikátny produkt s dôkladným a jedinečným mechanizmom účinku

Prírodný a účinný prípravok na hemoroidy poskytuje rýchlu úľavu pri extrémne krátkodobom užívaní.

Hemorend je produktom integratívnej medicíny, čo spája v sebe moderný výskum a liečebné postupy tradičnej a alternatívnej medicíny s holistickým prístupom k ľudskému organizmu. Vyrába sa podľa tradičnej osvedčenej receptúry. Stáročia stará receptúra je postavená na jedinečných vlastnostiach prírodných bylín a patrí do základnej liečebnej metódy tradičnej medicíny, tzv. fytoterapie. Fytoterapia – liečba bylinami sa využíva pri mnohých zdravotných problémoch. Má za úlohu fyzické, mentálne alebo emocionálne ťažkosti nielen liečiť, ale predovšetkým odstraňovať ich príčiny. Fytoterapia v tradičnej čínskej medicíne má svoje presné pravidlá a umožňuje používanie len špecifických rastlín, príp. produktov živočíšneho pôvodu. Jej postupy sú viazané tisícročia starou empíriou a overenými postupmi. Byliny sú preverené mnohými generáciami a stovkami rokov užívania a sledovania ich účinkov. Každá bylina má svoj konkrétny účel, v zmesi môžu vzájomne posilňovať svoje pôsobenie či naopak zmierňovať niektorý z účinkov, ktorý pacient nepotrebuje a vytvárajú vyvážený celok, v ktorom majú byliny vo vzájomnej súčinnosti jedinečný uzdravujúci efekt.

Byliny sú potrava, ktorú ľudské telo prijíma oveľa prirodzenejšie na rozdiel od syntetických preparátov. Pôsobia jemnejšie, nie tak razantné ako u liečiv a teda nespôsobujú toľko vedľajších účinkov. Dosť podstatná skutočnosť je aj to, že látky obsiahnuté v bylinách pôsobia v komplexe, teda lepšie a účinnejšie, ako keby sme požívali tieto zlúčeniny jednotlivo. Okrem iného sú v bylinách zastúpené ešte vitamíny, minerály a ďalšie podporné látky, ktoré pacientovi v jeho uzdravovanie pomáhajú tiež. Ďalšou výhodou fytoterapie je to, že sa snaží primárne odstrániť vnútorné nerovnováhy namiesto toho, aby len riešila jednotlivé príznaky a teda jej hlavným terapeutickým zámerom je povzbudiť uzdravujúce mechanizmy nášho vlastného tela.

Ako funguje

herb

Znalosť toho, ako funguje zdravý ľudský organizmus, čo spôsobuje chorobné poruchy a ako sa prejavujú poskytuje tradičnej čínskej medicíne jedinečné vodítko k určovaniu príčin ochorení a následne aj k výberu liečebných postupov a metód. Keďže sa ochorenie posudzuje ako narušenie rovnováhy celku, postihnutú časť si zaraďuje do kontextu už popisovaných vzťahov a spojitostí a hľadá, ktoré z nich sa v danom prípade na rozvoji ochorenia podieľajú najviac. Pri ochoreniach s hemoroidmi sa skutočná príčina ukazuje ako nerovnováha energie sleziny v dôsledku jej oslabenosti aj napriek tomu, že navonok je postihnutý konečník. Slezina má v čínskej medicíne jednu špecifickú úlohu. Udržiava všetky orgány na svojom mieste. Jej energia sa šíri do celého tela a orgány majú stabilnú polohu. Keď je však oslabená, orgány klesajú – u žien je to často maternica, vagína, pokles konečníka sa prejaví hemoroidmi a zriedkavosťou nie je ani pokles žalúdka. Liečba potom postupuje podľa toho, čo je predpokladanou príčinou vzniknutej nerovnováhy a je zameraná na odstránenie príčiny toho ochorenia, preto nemusí byť vždy nasmerovaná priamo na postihnutú časť organizmu. Výhoda tejto liečby je v tom, že je tou prirodzenejšou formou pre ľudský organizmus, odstraňujú sa príčiny ochorenia a nielen jeho príznaky, čím dosiahnuté výsledky bývajú dlhodobejšie.

Bez vedľajších nežiaducich účinkov

 • Doteraz neboli zistené žiadne vedľajšie nežiaduce účinky u používateľov. Účinné zložky v prípravku nie sú návykové.
 • Hemorend spĺňa všetky podmienky na predaj v Slovenskej republike. Je zaregistrovaný na Úrade verejného zdravotníctva SR a je uvedený v databáze schválených výživových doplnkov.
 • Súhlas Úradu verejného zdravotníctva SR OHVBPKV/3042/2014/Kr.

Prírodné zloženie

Pre výrobu produktu sú používané len tie najkvalitnejšie certifikované suroviny. Výrobca disponuje certifikátom GACP (správna poľnohospodárska a zberná prax) od Svetovej zdravotníckej organizácie, čo zaručuje bezpečnosť a kvalitu vstupných surovín.

prirodne-zlozenie

Zloženie

 • Radix Codonopsis pilosulae (koreň pazvončeka)
 • Radix Astragali membranacei (koreň kozinca blanitého)
 • Radix Angelicae sinensis (koreň angeliky čínskej)
 • Semen Nelumbinis (semeno lotosu indického)
 • Semen Coicis (semeno slzovky)
 • Pericarpium Citrireticulatae pererenne (kôra mandarínky obecnej)
 • Radix Glycyrrhizate (koreň sladovky)
 • Pomocné látky: sacharóza, včelí med, mastenec.

Dávkovanie

 • 3-krát denne po 1 vrecku. Užívame najlepšie 30 min. pred jedlom. Obsah vrecka nasypte do úst a zapite vlažnou vodou. Odporúčame užívať najlepšie v pravidelných intervaloch.
 • Odporúčaná dĺžka užívania: pre optimálnu účinnosť odporúčame užívať po dobu minimálne 20 až 30 dní a kúru niekoľkokrát ročne zopakovať.

Upozornenie

Výživový doplnok. Nie je vhodné pre deti do 6 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neodporúča sa pri precitlivenosti na akúkoľvek zložku preparátu. Ľuďom s vysokým krvným tlakom odporúčame zvýšenú opatrnosť. Počas doby užívania Hemorendu sa vyhnite korenistým jedlám a alkoholickým nápojom, ktoré môžu znížiť účinky prípravku. Pred užívaním si pozorne prečítajte príbalové informácie pre používateľov.

Kontaktujte nás

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt
0

Start typing and press Enter to search