Často kladené otázky

Prečo Hemorend a v čom sa líši od iných prípravkov na hemoroidy?

Hemorend je čisto prírodný produkt, ktorý ľudské telo prijíma oveľa prirodzenejšie oproti syntetickým preparátom. Je založený na úplne odlišnom princípe fungovania, ktorý sa zameriava na príčinu hemoroidálneho ochorenia na rozdiel od všetkých mastí a kozmetických prípravkov určených na vonkajšiu liečbu hemoroidov. Tie poskytujú len dočasnú úľavu a takmer nikdy sa s nimi nepodarí vyliečiť závažnejšie prípady. Jedná sa o mylné predstavy o tom, že priama aplikácia na postihnuté miesta je najrýchlejším a najúčinnejším riešením. Pri tomto spôsobe liečby sa rieši len odstránenie vonkajších príznakov hemoroidov a nedochádza k zmenám vo vnútornom prostredí ľudského tela, ktoré umožňuje ďalší rozvoj a bolestivosť hemoroidov. Z toho dôvodu sa hemoroidy a ich nepríjemné prejavy často vracajú. Veľkou prednosťou Hemorendu je veľmi rýchly nástup účinkov. Poskytuje skoro okamžitú úľavu, ktorú možno cítiť už po 3 dňoch užívania. Vďaka tomu nevyžaduje dlhodobé užívanie, ktorého dĺžka býva spravidla 3 až 4 týždne. Pri takom druhu ochorenia je to obrovská výhoda pre človeka trpiaceho touto chorobou. Ušetrí ho od nepríjemností spojených s týmto ochorením a umožňuje skorý návrat do normálneho života.

Ako sa Hemorend užíva?

3-krát denne po 1 vrecku. Užívame najlepšie pred jedlom. Obsah vrecka nasypte do úst a zapite vlažnou vodou. Odporúčame užívať najlepšie v pravidelných intervaloch.

Ako dlho sa má Hemorend užívať?

Zlepšenie problémov sa prejaví už po krátkej dobe užívania a časom môžete mať pocit úplného uzdravenia, avšak pre optimálnu a dlhotrvajúcu účinnosť sa odporúča užívať Hemorend po dobu 20-30 dní. Taktiež je vhodné kúru niekoľkokrát ročne opakovať.

Urýchlim vyhojenie hemoroidov, ak budem prípravok užívať častejšie ako 3-krát denne?

U prípadov s akútnymi problémami hemoroidov (silné krvácanie, veľké bolesti…) je možné krátkodobo zdvojnásobiť dennú dávku, aby sa pocit úľavy dostavil rýchlejšie. Z hľadiska najlepšieho účinku je odporúčané dávkovanie postačujúce.

Na ktoré štádia hemoroidov je Hemorend účinný?

Z doterajších skúseností, Hemorend pomohol aj u prípadov, kde bol odporúčaný chirurgický zákrok. Je dobré zvážiť a vyskúšať túto účinnú a príjemnejšiu formu.

Čo v prípade, ak zabudnem užiť Hemorend?

Vynechaním dávky Hemorendu sa môže predĺžiť doba vymiznutia hemoroidov. Dvojnásobnou dávkou nenahradíte vynechanú dávku.

Kedy sa Hemorend nemá užívať?

Pri precitlivenosti na akúkoľvek zložku preparátu. Ľuďom s vysokým krvným tlakom odporúčame zvýšenú opatrnosť. Ďalšie užívanie treba zvážiť pri nedostatočnej účinnosti, ak v priebehu 2 týždňov užívania nedôjde k žiadnemu zlepšeniu.

Aká je záruka kvality Hemorendu?

Hemorend je produkt s garanciou farmaceutickej kvality GMP ( Good Manufacturing Practice – správna výrobná prax ). Certifikát GMP zaručuje najvyšší stupeň kvality spracovania a výroby prípravkov vo farmácii a je potvrdzujúcim dokladom , že daný výrobca spĺňa prísne kritériá uplatňované pri výrobe a kontrole liečiv. K výrobe sú používané len tie najkvalitnejšie a certifikované suroviny, ktoré zodpovedajú prísnym podmienkám certifikátu GACP (Good Agricultural and Collection Practice – správna poľnohospodárska a zberná prax) , ktorým disponuje výrobca – farmaceutická spoločnosť Traphaco.
Nájdete nás na facebooku