Unikátny produkt s dôkladným a jedinečným mechanizmom účinku

Prírodný a účinný prípravok na hemoroidy poskytuje rýchlu úľavu pri extrémne krátkodobom užívaní

Hemorend®  je produktom integratívnej medicíny, čo spája v sebe moderný výskum a liečebné postupy tradičnej a alternatívnej medicíny s holistickým prístupom k ľudskému organizmu. Vyrába sa podľa tradičnej osvedčenej receptúry. Stáročia stará receptúra je postavená na jedinečných vlastnostiach prírodných bylín a patrí do základnej liečebnej metódy tradičnej medicíny, tzv. fytoterapie. Fytoterapia – liečba bylinami sa využíva pri mnohých zdravotných problémoch. Má za úlohu fyzické, mentálne alebo emocionálne ťažkosti nielen liečiť, ale predovšetkým odstraňovať ich príčiny. Fytoterapia v tradičnej čínskej medicíne má svoje presné pravidlá a umožňuje používanie len špecifických rastlín, príp. produktov živočíšneho pôvodu. Jej postupy sú viazané tisícročia starou empíriou a overenými postupmi. Byliny sú preverené mnohými generáciami a stovkami rokov užívania a sledovania ich účinkov. Každá bylina má svoj konkrétny účel, v zmesi môžu vzájomne posilňovať svoje pôsobenie či naopak zmierňovať niektorý z účinkov, ktorý pacient nepotrebuje a vytvárajú vyvážený celok, v ktorom majú byliny vo vzájomnej súčinnosti jedinečný uzdravujúci efekt.

Byliny sú potrava, ktorú ľudské telo prijíma oveľa prirodzenejšie na rozdiel od syntetických preparátov. Pôsobia jemnejšie, nie tak razantné ako u liečiv a teda nespôsobujú toľko vedľajších účinkov. Dosť podstatná skutočnosť je aj to, že látky obsiahnuté v bylinách pôsobia v komplexe, teda lepšie a účinnejšie, ako keby sme požívali tieto zlúčeniny jednotlivo. Okrem iného sú v bylinách zastúpené ešte vitamíny, minerály a ďalšie podporné látky, ktoré pacientovi v jeho uzdravovanie pomáhajú tiež. Ďalšou výhodou fytoterapie je to, že sa snaží primárne odstrániť vnútorné nerovnováhy namiesto toho, aby len riešila jednotlivé príznaky a teda jej hlavným terapeutickým zámerom je povzbudiť uzdravujúce mechanizmy nášho vlastného tela.

 

Ako Hemorend funguje

Znalosť toho, ako funguje zdravý ľudský organizmus, čo spôsobuje chorobné poruchy a ako sa prejavujú poskytuje tradičnej čínskej medicíne jedinečné vodítko k určovaniu príčin ochorení a následne aj k výberu liečebných postupov a metód. Keďže sa ochorenie posudzuje ako narušenie rovnováhy celku, postihnutú časť si zaraďuje do kontextu už popisovaných vzťahov a spojitostí a hľadá, ktoré z nich sa v danom prípade na rozvoji ochorenia podieľajú najviac. Pri ochoreniach s hemoroidmi sa skutočná príčina ukazuje ako nerovnováha energie sleziny v dôsledku jej oslabenosti aj napriek tomu, že navonok je postihnutý konečník. Slezina má v čínskej medicíne jednu špecifickú úlohu. Udržiava všetky orgány na svojom mieste. Jej energia sa šíri do celého tela a orgány majú stabilnú polohu. Keď je však oslabená, orgány klesajú – u žien je to často maternica, vagína, pokles konečníka sa prejaví hemoroidmi a zriedkavosťou nie je ani pokles žalúdka. Liečba potom postupuje podľa toho, čo je predpokladanou príčinou vzniknutej nerovnováhy a je zameraná na odstránenie príčiny toho ochorenia, preto nemusí byt vždy nasmerovaná priamo na postihnutú časť organizmu. Výhoda tejto liečby je v tom, že je tou prirodzenejšou formou pre ľudský organizmus, odstraňujú sa príčiny ochorenia a nielen jeho príznaky, čím dosiahnuté výsledky bývajú dlhodobejšie.

Komu je určený

Hemorend® je nenahraditeľným pomocníkom pre ľudí trpiacich hemoroidálnym ochorením vďaka svojim unikátnym vlastnostiam, ktoré rýchlo a spoľahlivo prispievajú k uzdraveniu. Pre schopnosť upravovať konzistenciu stolice a tým uľahčovať vyprázdňovanie Hemorend dokáže byť veľmi užitočný aj u ľudí, ktorí majú problémy so zápchou. Dobré skúsenosti s Hemorendom majú aj ženy, ktoré trápia ťažkosti s poklesom maternice a vagíny po pôrode.

Zloženie

Pomocné látky: sacharóza, včelí med, mastenec.

Podľa súčasnej legislatívy EÚ u byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – hoci sa ony bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami dokázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek. My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnosť nájsť si informácie o bylinách vo verejne prístupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE.

Dávkovanie

Dávkovanie:

  • 3-krát denne po 1 vrecku. Užívame najlepšie 30 min. pred jedlom. Obsah vrecka nasypte do úst a zapite vlažnou vodou. Odporúčame užívať najlepšie v pravidelných intervaloch.
  • Odporúčaná dĺžka užívania: pre optimálnu účinnosť odporúčame užívať po dobu minimálne 20 až 30 dní a kúru niekoľkokrát ročne zopakovať.
 

Upozornenie:

Výživový doplnok. Nie je vhodné pre deti do 6 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neodporúča sa pri precitlivenosti na akúkoľvek zložku preparátu. Ľuďom s vysokým krvným tlakom odporúčame zvýšenú opatrnosť. Počas doby užívania Hemorendu sa vyhnite korenistým jedlám a alkoholickým nápojom, ktoré môžu znížiť účinky prípravku. Pred užívaním si pozorne prečítajte príbalové informácie pre používateľov.
Nájdete nás na facebooku